Księgowość
Kasy fiskalne
Kredyty
Doradztwo
Inwestycje
DORADZTWO

Czym właściwie zajmuje się doradztwo finansowe? Jest to branża, opierająca się na współpracy z klientami, którym to przedstawiane są najlepiej dobrane oferty, dotyczące finansów. Osoba pełniąca funkcję doradcy, zwykle ma także kontakt z bankami, zakładami ubezpieczeń, czy też z funduszami inwestycyjnymi. Głównym zadaniem doradcy finansowego, jest zarówno rekomendacja ofert jak i wypełnianie dokumentów wnioskowych a przede wszystkim pomoc w dokonaniu jak najkorzystniejszego wyboru. Warto także wspomnieć o czynności, jaką jest nadzorowanie umów.

Co zalicza się do zadań doradcy finansowego?

Doradca finansowy, to osoba wielozadaniowa, która powinna mieć pojęcie w wielu różnych kwestiach. Można do nich zaliczyć takie działania jak:

Pomoc finansowo – podatkowa od ręki!

Jesteśmy firmą, której zadaniem specjalnym, jest pomoc w zorganizowaniu kredytu. Nie brakuje nam także wiedzy w kwestiach prawnych i podatkowych. Pomagamy również finansować inwestycje. Poruszamy się też po ścieżce handlowej i rozprowadzamy najwyższej jakości, najbardziej profesjonalne kasy fiskalne.
Tego typu usługi, są przeznaczone dla osób, które nie mają odpowiednich umiejętności i wiedzy na temat tego, jak zarządzać własną firmą. Korzystanie z consultingu, ma jedynie pomóc w wielu kwestiach finansowych, poprzez które, przedsiębiorca będzie mógł znacznie szybciej wyjść na prostą. Nasza oferta, przeznaczona jest zarówno dla nowych, wschodzących firm, jak i tych z dłuższym stażem, które chcą zmienić coś we własnym systemie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz intensywną współpracę. Jesteśmy pewni, że razem z nami, osiągniesz to, co nieosiągalne, pozwól sobie pomóc – czekamy na Ciebie! Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu osobistego, bądź telefonicznego – zapraszamy!