Księgowość
Kasy fiskalne
Kredyty
Doradztwo
Inwestycje
KREDYTY

Intax dla każdego klienta prezentuje szeroki wybór kredytów i pożyczek, w tym również kredytu hipotetycznego, gotówkowego oraz znacznie więcej. Pomagamy odnaleźć najlepszy kredyt dla klienta i jego przedsiębiorstwa, z najbardziej odpowiednimi warunkami spłaty i najmniejszymi opłatami dodatkowymi. Korzyściami kredytu z Intax są między innymi:

Umowy kredytowe zawsze sporządzamy w formie pisemnej. Reguluje je prawo bankowe, dzięki czemu są w pełni bezpieczne. Do najważniejszych składowych naszych umów należą: kwota i waluta kredytu, cel na jaki zostaną przeznaczone pieniądze, zasady i termin spłaty, wysokość oprocentowania oraz całkowity koszt zobowiązana. W Intax dbamy o to, aby kredyt był w pełni dostosowany do potrzeb i celów finansowych kredytobiorcy. Pomagamy w uzyskaniu wielu rodzajów kredytów. Wśród nich znajdują się:

Proponujemy również atrakcyjne usługi pożyczkowe, idealne na mniejsze wydatki. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i wspólnego przeanalizowania konkretnych ofert, dostępnych obecnie na rynku. Gwarantujemy, że pomożemy Państwu wybrać najkorzystniejszą opcję!

Jeśli potrzebujesz drobnej pożyczki pod zastaw rozważ wizytę w Lombard Warszawa Mokotów, jakość obsługi i dobre warunki zastawu z pewnością Cię zadowolą.