Jak działa MICROCASH?

Najważniejszą rzeczą przekazywaną franczyzobiorcy nie jest bynajmniej komputer czy materiały reklamowe pozwalające skutecznie promować swój punkt franczyzowy w najbliższej okolicy, ale dostęp do systemu MICROCASH® - platformy komputerowej wspierającej obsługę płatności i świadczenie usług finansowych.

Stworzony przez nas system MICROCASH® charakteryzuje się tym, że w punkcie franczyzowym klient będzie miał szansę zapoznać się z ofertą kilku banków w celu uzyskania kredytu, będzie mógł opłacić swoje domowe rachunki czy wysłać lub odebrać pieniądze z za granicy. W ten sposób oszczędzi czas i energię potrzebną na wyszukiwanie potrzebnych mu w danym momencie usług i załatwi wszystko w jednym miejscu. Dzięki szerokiej palecie usług praktycznie każdy człowiek może być potencjalnym klientem MICROCASH®, a gdy przekona się o wysokiej jakości usług, niskiej cenie i przyjaznej obsłudze z pewnością wróci po więcej.

System MICROCASH to wygoda nie tylko dla klientów ale także dla samych franczyzobiorców. Osoba prowadząca punkt franczyzowy calą gamę usług finansowych świadczy wykorzystująć jedną i tą samą platfromę komputerową. Nie trzeba się uczyć jak korzystać z wielu skomplikowanych aplikacji, ani kupować ciągle pojawiającyc się zmian w aplikacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu obsługa systemu MICROCASH® jest bardzo prosta i nawet osoba, która na codzień nie korzysta z komputera, będzie w stanie obsłużyć klienta szukajacego kredytu, pragnącego opłacić rachunki czy ubezpieczyć samochód.

Nie można też nie wspomnieć o największej zalecie systemu MICROCASH® - swobodzie ustalania prowizji od opłaty rachunków. Dzięki takiej możliwości franczyzobiorca może sam dostosować poziom opłat do konkurencji na rynku, tak aby uzyskać przewagę konkurencyjną. Tutaj dowiesz się więcej o systemie obsługi płatności dostępnej w punktach franczyzowych MICROCASH.

Tak więc system MICROCASH® łączy w sobie swobodę zarządzania swoim biznesem z dostępem do know-how franczyzodawcy opartego na latach doświadczeń i setkach prowadzonych punktów.

Zapraszamy do współpracy!

© 2015 Intax. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonawca strony internetowej Projektowanie stron internetowych Kraków, tworzenie stron www, strony internetowe Joomla - Perfect-Web

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do informacji już przechowywanej w urządzeniu użytkownika wykorzystując mechanizm plików Cookies. Akceptacja lub brak zgodny na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu