Jak działa MICROCASH?

Najważniejszą rzeczą przekazywaną franczyzobiorcy nie jest bynajmniej komputer czy materiały reklamowe pozwalające skutecznie promować swój punkt franczyzowy w najbliższej okolicy, ale dostęp do systemu MICROCASH® - platformy komputerowej wspierającej obsługę płatności i świadczenie usług finansowych.

Stworzony przez nas system MICROCASH® charakteryzuje się tym, że w punkcie franczyzowym klient będzie miał szansę zapoznać się z ofertą kilku banków w celu uzyskania kredytu, będzie mógł opłacić swoje domowe rachunki czy wysłać lub odebrać pieniądze z za granicy. W ten sposób oszczędzi czas i energię potrzebną na wyszukiwanie potrzebnych mu w danym momencie usług i załatwi wszystko w jednym miejscu. Dzięki szerokiej palecie usług praktycznie każdy człowiek może być potencjalnym klientem MICROCASH®, a gdy przekona się o wysokiej jakości usług, niskiej cenie i przyjaznej obsłudze z pewnością wróci po więcej.

System MICROCASH to wygoda nie tylko dla klientów ale także dla samych franczyzobiorców. Osoba prowadząca punkt franczyzowy calą gamę usług finansowych świadczy wykorzystująć jedną i tą samą platfromę komputerową. Nie trzeba się uczyć jak korzystać z wielu skomplikowanych aplikacji, ani kupować ciągle pojawiającyc się zmian w aplikacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu obsługa systemu MICROCASH® jest bardzo prosta i nawet osoba, która na codzień nie korzysta z komputera, będzie w stanie obsłużyć klienta szukajacego kredytu, pragnącego opłacić rachunki czy ubezpieczyć samochód.

Nie można też nie wspomnieć o największej zalecie systemu MICROCASH® - swobodzie ustalania prowizji od opłaty rachunków. Dzięki takiej możliwości franczyzobiorca może sam dostosować poziom opłat do konkurencji na rynku, tak aby uzyskać przewagę konkurencyjną. Tutaj dowiesz się więcej o systemie obsługi płatności dostępnej w punktach franczyzowych MICROCASH.

Tak więc system MICROCASH® łączy w sobie swobodę zarządzania swoim biznesem z dostępem do know-how franczyzodawcy opartego na latach doświadczeń i setkach prowadzonych punktów.

Zapraszamy do współpracy!

© 2014 Intax. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonawca strony internetowej Projektowanie stron internetowych Kraków, tworzenie stron www, strony internetowe Joomla - Perfect-Web
X

 

 

 

Uwaga !!!

 

W terminie wynikającym z art. 171 ust. 2 ustawy o usługach płatniczych (u.u.p.) Intax Credit Sp. z o.o. – jako podmiot prowadzący działalność w zakresie usług płatniczych w dniu wejścia w życie ustawy - złożyła wniosek o wydanie zezwolenia na świadczenie usług płatniczych w charakterze krajowej instytucji płatniczej. Na podstawie przepisów u.u.p. Intax Credit Sp. z o. o. może kontynuować działalność na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej bez tego zezwolenia do czasu rozpatrzenia wniosku.

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do informacji już przechowywanej w urządzeniu użytkownika wykorzystując mechanizm plików Cookies. Akceptacja lub brak zgodny na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Możesz pominąć ten film za: 5 sekund
Pokaż film jeszcze raz