Jak działa MICROCASH?

Jak działa INTAX ?

Najważniejszą rzeczą przekazywaną franczyzobiorcy jest dostęp do systemu INTAX - platformy komputerowej wspierającej obsługę płatności i świadczenie usług finansowych.

Stworzony przez nas system charakteryzuje się tym, że w punkcie franczyzowym klient będzie mógł skorzystać z:

- punktu opłat

- wypłaty gotówki

- kredytu/leasingu

- ubezpieczenia komunikacyjnego, majątkowego, podróży

- tłumaczenia dokumentów (ponad 50 języków)

- doładowania telefonu

- przekazania gotówki do ponad 200 krajów.

W ten sposób oszczędzi czas i energię potrzebną na wyszukiwanie potrzebnych mu w danym momencie usług i załatwi wszystko w jednym miejscu. Dzięki szerokiej palecie usług praktycznie osoba w każdym wieku może być potencjalnym klientem INTAX, a gdy przekona się o wysokiej jakości usług, niskiej cenie i przyjaznej obsłudze z pewnością wróci po więcej.

System INTAX to wygoda dla Ciebie oraz Twoich klientów. Osoba prowadząca punkt franczyzowy świadczy calą gamę usług finansowych wykorzystująć jednąÂ platfromę komputerową. Nie trzeba się uczyć jak korzystać z wielu skomplikowanych aplikacji, ani kupować ciągle pojawiającyc się zmian w aplikacji. Dzięki takiemu rozwiązaniu obsługa systemu INTAX jest bardzo prosta i nawet osoba, która na codzień nie korzysta z komputera, będzie w stanie obsłużyć klienta szukajacego kredytu, pragnącego opłacić rachunki czy ubezpieczyć samochód.

Dużą zaletą systemu INTAX jest możliwość ustalania prowizji od opłaty rachunków. Dzięki takiej możliwości franczyzobiorca może sam dostosować poziom opłat do konkurencji na rynku, tak aby uzyskać przewagę w swojej okolicy i pozyskać klientów. Tutaj dowiesz się więcej o systemie obsługi płatności dostępnej w punktach franczyzowych MICROCASH.

System INTAX łączy w sobie swobodę zarządzania swoim biznesem z dostępem do know-how franczyzodawcy opartego na latach doświadczeń i setkach prowadzonych punktów.

Zapraszamy do współpracy!

© 2016 Intax. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonawca strony internetowej Projektowanie stron internetowych Kraków, tworzenie stron www, strony internetowe Joomla - Perfect-Web

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do informacji już przechowywanej w urządzeniu użytkownika wykorzystując mechanizm plików Cookies. Akceptacja lub brak zgodny na wykorzystywanie plików Cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Nie pokazuj więcej tego komunikatu