Księgowość
Kasy fiskalne
Kredyty
Doradztwo
Inwestycje
REFERENCJE

Nasza firma miała do tej pory ciężkie przeprawy z biurami księgowymi. W efekcie – zamiast oszczędzać czas, niejednokrotnie sami musieliśmy nanosić różnego rodzaju poprawki lub zgłębiać nowe przepisy. Na szczęście to już za nami. Odkąd obsługuje nas firma Intax, sprawy księgowe już nie spędzają nam snu z powiek. Finanse naszej firmy są w dobrych rękach, a my już nie obawiamy się żadnych kontroli. Pracownicy firmy Intax są profesjonalni, rzetelni, a do tego można na nich liczyć w każdej chwili. Szczerze polecam.

Adam Gajewski
Dyrektor ds. Produkcji, Gajewski www.gajewski.com.pl

 

 

Współpracę z Intax nawiązaliśmy w kluczowym dla naszej firmy momencie, tj. niedługo po tym, jak uruchomiliśmy nasz sklep internetowy. Wtedy właśnie księgowi doradzili nam zmianę formy opodatkowania na dużo bardziej korzystną, dzięki czemu zakończyliśmy rok z bardzo dobrym wynikiem finansowym. Księgowi firmy Intax to profesjonaliści. Faktury bezbłędne, ewidencje rzetelne, a rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS zawsze w terminie. Dzięki nim zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Piotr Kubacki
Kierownik ds. Finansowych, Megalampy.com

 

 

Intax to pełen profesjonalizm i życzliwa atmosfera współpracy oraz szybkie rozwiązywanie
wszelkich problemów i rozwiewanie wątpliwości związanych z księgowością i podatkami.
Przekonaliśmy się na własnej skórze, że nawet najbardziej zawiłe kwestie można wyjaśnić jasno i
przystępnie. Doskonały kontakt i fachowa pomoc na każdym kroku. Cieszę się, że jako firma
zaufaliśmy specjalistom z Intax i polecam ich wszystkim przedsiębiorcom, którzy szukają
fachowych usług w tym zakresie.

Roman Mariuszyński
Dyrektor ds. Finansowych LANCOM, www.lancom.com.pl

 

 

 

Obsługa księgowa firmy to ogromna odpowiedzialność i wyzwanie, zwłaszcza gdy mowa o
przedsiębiorstwach operujących naprawdę dużymi sumami, tak jak w przypadku naszej firmy
deweloperskiej. Dlatego usługi księgowe i podatkowe chcieliśmy powierzyć wyłącznie
profesjonalistom. Intax okazał się strzałem w dziesiątkę. To firma oferująca fachową obsługę,
korzystne rozwiązania w kwestiach podatkowych oraz bezbłędną, skrupulatną księgowość.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i gorąco polecamy Intax.

Barbara Marczak
Dyrektor ds. Sprzedaży nieruchomości, www.mdevelopment.waw.pl

 

 

 

Firma Intax od wielu lat zajmuje się naszą księgowością i jesteśmy w pełni zadowoleni z usług przez nią świadczonych. To profesjonalna firma, otwarta na przedsiębiorcę i doskonale dbająca o jego interesy. Z powierzonych zadań wywiązuje się terminowo, pracownicy są rzetelni, kontakt utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie polecam korzystanie z usług i współpracy z tą firmą.

 

 

 

 

Współpraca z firmą Intax to czysta przyjemność. Nasza księgowość jest prowadzona z pełnym zaangażowaniem i sumiennością, a nowa – zaproponowana przez Intax – forma opodatkowania przyniosła nam szereg korzyści. Wszystkie zlecenia realizowane są rzetelnie, a kontakt z firmą wręcz wymarzony – pracownicy sprawnie odpowiadają i są niezwykle pomocni także w nagłych wypadkach. Z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Intax każdemu przedsiębiorcy.

Karolina Jamiołkowska
Dyrektor ds. Finansowych, Pedbruk www.pedbruk.pl

 

 

Jako profesjonalna firma stawiamy wyłącznie na fachową pomoc. Kiedy nasza współpraca z poprzednią firmą zajmującą się księgowością nie układała się najlepiej, oznaczało to czas na zmianę. Zdecydowaliśmy się więc na usługi Intax. I całe szczęście, bo dopiero teraz faktycznie wszelkie sprawy w tym zakresie są dopięte na ostatni guzik i nie muszą być dodatkowo kontrolowane. Szczerze polecamy współpracę z firmą Intax.

Anna Wilczewska
Specjalista ds. Sprzedaży i wynajmu nieruchomości, FRONTON www.fronton.pl

 

 

 

Współpracujemy z firmą Intax od stosunkowo niedługiego czasu, jednak wysoki poziom kompetencji, jakim się cechuje, wyraźnie dał już o sobie znać. Wszystkim przedsiębiorcom bez wątpienia polecamy Intax ze względu na ich terminowość, niezawodność i przede wszystkim indywidualne podejście do klienta. Jest to firma godna zaufania.

Wojciech Sablewski
Kierownik ds. Przygotowania Produkcji, W. W. INVESTMENT WIŚNIEWSCY www.wisniewscy.biz.pl

 

 

 

Dobra kasa fiskalna, to podstawa w każdym sklepie. Dzięki firmie Intax, możemy teraz, pozwolić sobie na znacznie więcej. Sprzęt działa sprawnie, bez zarzutów, a klienci nie muszą czekać w rosnących kolejkach, które były zwykle spowodowane problemami technicznymi. Firma Intax, jest zdecydowanie najlepszym partnerem, z jakim mieliśmy okazję współpracować. Prezentują doskonały profesjonalizm i sprawiają, że nie ma rzeczy niemożliwych – gorąco polecamy!

Sebastian Stelczyński
Kierownik działu sprzedaży, Karcher Center Profi Kraków www.profikarcher.com.pl

 

 

 

Nasz sklep stał się lepszy, od kiedy zaczęliśmy współpracę z firmą Intax. Mamy okazję, aż do dziś, korzystać z najwyższej jakości kas fiskalnych, które sprawdzają się doskonale, w rękach naszych sprzedawców. Firma ta nie stwarza żadnych problemów i cały czas, mamy z nią płynny kontakt a współpraca przebiega bezproblemowo. Można tutaj zasięgnąć również bezbłędnych porad w kwestiach prawnych i księgowych – polecamy!

Iza Pieczyńska
Główna Księgowa, Mado Tarnów mado-tarnow.com