Księgowość
Kasy fiskalne
Kredyty
Doradztwo
Inwestycje
WSPÓŁPRACA

Poniżej prezentujemy listę zaprzyjaźnionych z nami firm. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z ich usług.

 

Firma Lancom posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji, dystrybucji i serwisowaniu sprzętu komputerowego. Działalność firmy skupia się na projektowaniu rozwiązań teletechnicznych zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. W ofercie sklepu znajdują się m.in. kasy fiskalne, programy dla firm i systemy POS.
 

 

Biuro rachunkowe Warszawa,  świadczy kompleksową obsługę księgowo-podatkową. Zajmuje się obsługą spółek prawa handlowego. Pomaga również prowadzić działalność gospodarczą osobom startującym dopiero w biznesie. Zajmuje się formalnościami urzędowymi, pomagają z rejestracją firm. Firma Mkoncept zajmuje się również rozliczaniem dotacji unijnych.

 

 

Status Biuro rachunkowe z siedzibą w Warszawie, specjalizuje się w świadczeniu usług księgowych dla firm. Firma zajmuje się m.in. obsługą księgowo-podatkową, obsługą kadrowo-płacową, doradztwem podatkowym oraz rozliczeniami rocznego podatku dochodowego PIT.

 

 

 

Specjalizacją Open Cash jest udzielanie pożyczek pod zastaw nieruchomości przedsiębiorstwom. Firma wyróżnia się na rynku elastycznością i rozumieniem potrzeb klienta. Dostosowuje rozwiązania do możliwości przedsiębiorcy oraz uczciwie pomaga wyeliminować problem płynności finansowej.